01 Mayıs 2013

Ereyon.com.tr Mağdur Oldum!

Tedariki güç ürünlerin satışını yapıyor görünüp günlerce bekletip ürünü tedarik edemiyoruz deyip paramın iadesini tarafıma yapmanız yaklaşık 10 gün sürüyor. Bu süre zarfında benim gibi yüzlerce kişiye aynı şekilde yaptığınızı düşünürsek paraların 10 gün boyunca kullanılması güzel fikir.

Tedarik edemeyeceğiniz ürünlerin satışını lütfen yapmayın. Aynı zamanda bir önceki siparişimde de yine 7 gün bekledikten sonra tedarik edemediniz ve ben beklemekten sıkılıp siparişimi iptal ettim. Akabinde farklı bir yerden ürünleri aldım. Ürünler elime ulaştı. Siz halen paramı iade edemediniz. Bunlar hiç etik olmayan şeyler.

Cihan 187 Okunma

Cevaplar

  • Cihan14 Temmuz 2013

    Birdaha Alışveriş Yapmayacağım Firmasınız.

  • Cihan01 Mayıs 2013

    Sayın yetkili; Yukarıda bahsetmiş olduğum hiç birşey yanlış ve yalan değildir. Benim elimde de belgeler var. Sizinkiler ile aynı olduklarını düşünüyorum. Fakat siz olaya farklı dünyadan baktığınız için sanırım göremediniz ve yukarıda şahsıma yönelik yalancı ifadesini kullanmışsınız. Aşağıda yapacağım açıklamaların hepsi belgeler üzerinden yapılmıştır. 1. Sipariş etmiş olduğum üründe bir kampanya söz konusu değildi. Sitenizdeki ilanı kaldırmış olabilirsiniz fakat elimde yayında olduğu zamanda ki kaydı mevcut. Tekrar tekrar baktım bir kampanya detayı göremedim. Ne kampanyasından bahsediyorsunuz anlayamadım. 2.Ödemeler ile ilgili olarak elimde bankanın internet sitesinden aldığım dönem içi işlemlerimi gösterir belgelerimi buradan paylaşmak istedim fakat mümkün olmadı. Keşke sistem müsaade etse de buradan bu ekran çıktılarını paylaşabilsem. 20.04.2013 tarihinde benden ödemeyi almışsınız, 30.04.2013 tarihinde de 1 nci taksitini iade etmişiniz. Diğerinde ise 28.04.2013 tarihinde yine ödemeyi almışınız, henüz geri bir ödeme yapmamışsınız. Şimdi size sormak istiyorum; 1. 20.04.2013 te ödeme alıp 30.04.2013 te geri ödemeniz durumunda küçük bir matematiksel hesapla 10 gün olduğu orta çıkıyor. 2. En son verdiğim siparişte 2 gün aradan sonra mail ile tarafıma geri dönüş yapıp " Bu ürünün tedariğini yapamıyoruz" diye belirtmişsiniz. Sisteminizde telefon numaram kayıtlı niçin telefon ile geri dönüş yapmadınız. Bu davranışınızla ne kadar samimiyetsiz olduğunuzu göstermektesiniz. 3. Daha tedarik edemeyeceğiniz ürünün parasını bile işlem bitmeden alıyorsunuz ve sonrasında yaklaşık 10 gün sonra aylık taksitler halinde geri ödeme yapılıyor. Bu aylık taksitler halinde yapılan ödemenin taksitsiz olmayan toplam kısmı ise Kart Limitimden kullanıldığı için bana olumsuz olarak yansıyor. Sizin kabahatinizi yine ben çekiyorum. Kim Mağdur? Kim Yalancı?

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinde belirttiği ifadeler tamamen yanlıştır. Sitemizden 28.04.2013 tarih ve saat 23:04 'de vermiş olduğu sipariş 29.04.2013 tarihinde onaylanmıştır. Aynı gün ürün tedarikçi firmadan temin edilmek istendiğinde kampanyalı bir ürün olduğu ve stoklarda hızlı tükendiği bilgisi alınarak müşterimize alternatif ürünlerle geri dönülmüştür. Müşterimiz bilgilendirmemize 30 Nisan 2013 saat 20:20'de geri dönerek siparişin iptalini talep etmiştir. Şikayetvar'a ise 1 Mayıs 2013 09:03'de şikayetini yazmıştır. Müşterimizin bir önceki alışverişinde ise iptal talebi 27 Nisan 2013'de alınmış iadesi ise 30 Nisan 2013 tarihinde de yapılmıştır. İadenin 10 gün geçmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Müşterimizin kullanmış olduğu ifadeler çirkin ve yalan beyanlardır. Bu ifadelerle açıkça firmamızı kötülemeye çalışmaktadır. Gerektiğinde belgeler de sunulabilir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön