20 Mart 2013

Ereyon.com.tr Kusurlu Ürün!

İnternet üzerinden Ereyon. com sitesinden satın aldığım fotoğraf makinesini kullanmaya başladıktan 2-3 ay sonra aniden arızalar ortaya çıktı. Servise götürdüğüm zaman cihazın darbe aldığı, hatta kurcalandığı söylendi. Cihazı sadece ben kullanmaktayım.

Hiçbir şekilde de düşürmedim. Cihaza gözüm gibi bakıyorum. Bu durumda cihazın daha önceden hasarlandığı ve tarafıma sıfırmış gibi gönderildiği anlaşılmaktadır. Tabii ki bu durumu satıcı firma kabul etmiyor. Hatta araştırma gereğini bile duymuyorlar. Yasal prosedürü başlatacağım.

Selçuk 144 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz 02 Eylül 2012 tarihinde yaklaşık 7 ay önce sitemizden satın aldığı ürün sıfır orjinal ambalajında satılmış ve 7 ay boyunca sorunsuz olarak kullanmıştır. Bu süreden sonra yetkili servis tarafından üründe kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Müşterimize yapmış olduğu başvuruya cevap olarak gerekli bilgilendirme yapılmış, şikayeti ile ilgili yetkili servise başvurması istenmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön