Ereyon.com.tr HTC One M7 Kırmızı Telefon Arızalı.

Nihal P. |

27.09.2014 tarihinde sitenizden aldığım HTC ONE m7 kırmızı telefon elime 30.09.2014 tarihinde tarafıma ulaştı ve aynı gün ürünü size telefondaki arıza dolayısıyla iade ettim.

İade sebebim telefonun kamera tuşuna basınca siyah ekran çıkıyor ve telefondan ses çıkmıyor sadece hoparlör ile görüşme sağlanabiliyor bu sebeple telefonu iade ettim. Tam 1 ay oldu ve ücret iadesi işlemi gerçekleşmedi bu kadar yetersiz bir firma görmedim, Ereyon.com.tr Genel Müdürlerine mail atmama rağmen işlemi sonuçlandıramadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihal P.
  30 Ekim
  14:22

  Ben ürünün iadesini istemiyorum zaten ücret iadesini istiyorum kredi kartı ile tek çekim yapılan bir ürün aldım ama 1 ay oldu hala işlem sonuçlanmadı bu kadar yavaş çalışan bir firma daha ömrü hayatımda görmedim ben bu işin peşine düşmekten bıkmadan usanmadan devam edeceğim gerekirse işlemi artık avukatlarım devreye girecek

 • 28 Ekim
  12:51

  Sitemizde satılan cep telefonları orijinal kapalı ambalajda satılmakta ve ilk olarak müşterilerimiz paketi açmaktadır. Üründe karşılaşılan sorunlarda, arızanın üretimden veya kullanıcı kaynaklı olup olmadığının tespiti yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Müşterimizin ürünü gerekli kontrollerin yapılabilmesi için servise gönderilmiştir. Yetkili servisin vereceği karar doğrultusunda müşterimizin talebi işleme alınacaktır. Servisin çalışma şekli ve süresine müdahale etme şansımız bulunmamaktadır. Müşteri memnuniyeti adına servis ile görüşmeler yapılmakta ve işlemlerin hızlandırılması sağlanmaktadır.

  Yetkili servisin resmi onayı olmadan ürünün iade veya değişimi yapılması mümkün değildir.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr