13 Eylül 2013

Ereyon.com.tr Güven Verdiler Ama Teslimatı Gerçekleştirmediler!

Ereyon'da görmüş olduğum cep telefonunu sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerine mail atarak ellerinde olup, olmadığını sordum. Tedarikçilerinde olduğunu en geç 3 iş günü içerisinde teslim edeceklerini söylediler. bu sözlerine istinaden 09.09.2013 tarihinde sipariş verdim. Sipariş verdikten 2 gün sonra ürünümün durumunu sordum. yarına kadar göndereceğiz dediler. akşama doğru tekrar sorduğumda teslimin 2 haftayı bulabileceği bildirildi.

Buna istinaden siparişimin iptal edilip, ücretimin geri ödenmesini istedim. siparişimi iptal ettiler, ancak ödemenin 3 iş günü içerisinde yapılacağı bildirildi. Tabi ki bu arada telefonu alabileceğim diğer sitelerdeki telefonlarda tükendi. Mağdur ettiler.

Bora 184 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin sipariş verdiği ürün tedarikçi firmaların stoklarında tükenmesi nedeniyle geçici olarak tedarik edilememiştir. Müşterimize siparişin onaylandığı tarihten bir iş günü sonra bilgilendirme yapılmış, müşterimiz beklemek istemediğini belirterek sipariş iptal talebinde bulunmuştır. 9 Eylül 2013 tarihinde onaylanan sipariş, 11 Eylül 2013 tarihinde alınan sipariş iptal talebi ile birlikte 12 Eylül 2013 tarihinde iptal edilerek ücret iadesi gerçekleştirilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön