Ereyon.com.tr Garantili Ürüne İşlem Yaptıramıyorum.

Alperen Ş. |

Ereyon.com.tr adresinden yaklaşık 1 sene önce Kingston marka flaş bellek satın aldım. Ürün arızalandı. Kutu içerisinden çıkan garanti belgesini bulamıyorum. Ancak Ereyon.com.tr tarafından kesilen fatura mevcut. Ereyon.com.tr İle görüştüğümde kısacası "sattıktan sonrası bizi ilgilendirmez" yanıtını aldım. Servisle görüştüm " faturayla işlem yapamam garanti belgesi şart" diyor. Madem sattıktan sonrası sizi ilgilendirmiyor. Ürün açıklamasındaki "Garanti süresi: 60 ay" kısmına bir de parantez açıp "ama bizi ilgilendirmez" diye not belirtin. İnsanlar ona göre alışveriş yapsın.

Etiketler :

Garanti İşlemleri Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  17:54

  Değerli müşterimiz, sitemizde satışa sunulan ürünler, belirtilen süre boyunca garanti kapsamındadır. İlgili yetkili servislerden, faturanız ile destek alabilirsiniz. Her türlü talep ve önerileriniz için, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

  Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

 • Alperen Ş.
  23 Şubat
  13:22

  34. Gün geri dönüş yapılmadı.

 • Alperen Ş.
  28 Ocak
  12:22

  8. Gün: Bir dönüş yapılmadı.

 • 20 Ocak
  09:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.


  Ereyon.com.tr, 11 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet veren, %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli altyapıya sahip bir firmadır.

  Temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Hiçbir zaman müşteriyi yanlış bilgilendirmek gibi bir amaca sahip olmamıştır.


  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.


  Saygılarımızla