26 Ağustos 2013

Ereyon.com.tr Faturamı Teslim Etmediler!

Yaklaşık 1000 TL tutarındaki ürünün teslimatı için yaklaşık 15 TL kargo ödedim ve özellikle belirtmeme rağmen fatura ürünler ile birlikte gelmedi. Aradım, gelmedi, mail attım gelmedi. Israrlarımdan sonra sureti pdf olarak mail atıldı, orijinalini istedim sureti geldi, bir de karşı ödemeli gönderildi.

İrdelediğimde faturanın kargo şirketi tarafından kaybedildiğini, ilk yolladıkları sureti ürünü gönderdikleri adrese (mailimde başka adres vermemem rağmen) gönderdiklerini, adreste bulunamayınca ikinci gönderimi karşı ödemeli yaptıklarını söylediler.

Ereyon.com.tr, ciddiyetsiz bir firma, bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

Nurdan 275 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan26 Ağustos 2013

    Şikayetimi doğrudan firmanızla paylaştığımda anlayışıma sığınılmıştı, burdan yazınca da özür dilendi... Takdir halkındır.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin sitemizden satın aldığı ürün tedarikçi firmanın deposundan, faturası ise firmamızdan gönderilmiştir. Müşterimizin talebi ile faturanın adrese ulaşmaması nedeniyle, bir örneği de e-posta olarak gönderilmiştir. Müşterimiz e-posta yolu ile gelen faturaları kabul etmemiş, şikayetine karşılık olarak faturaları belirtmiş olduğu adrese kargo ile gönderilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön