23 Eylül 2013

Ereyon.com.tr Elinde Olmayan Ürünü Satıyor!

En az 10 gündür takibimdeki ürünü almaya karar verdim ve de aldım. Tekrar kontrol amaçlı ürüne baktığımda ürün tükendi ibaresini görünce telefonla aradım. Aldığım cevap güncelleme esnasında aldığım için böyle bir aksaklık olmuş. Meğerse ürün tükenmiş.

Tam ben alırken akşam saat 20. 00 sularında güncellemişler. Tesadüfen bu kadarına pes doğrusu. Satışı iptal ettik tabi ki. Ancak bir daha Ereyon.com.tr'nin yanına bile yaklaşmam.

Okan 163 Okunma

Cevaplar

  • Okan25 Eylül 2013

    bir dahamı bu sitenin yanına yaklaşmam.

  • Okan23 Eylül 2013

    güncelleme sorunu bir sorundur vede ciddiyetsizlikten kaynaklanır. detaylı bilgilendirme sorun çözmez. malı gönderdinmi hayır. 2 paragraf yazı yazdında sorun çözüldümü hayır. siparişten evvel mutlaka stok sorun bu sitede.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin siparişinde yer alan ürün tedarikçi firmanın stoklarında yaşanan güncelleme sorunu nedeniyle tedarik edilememiştir. Müşterimize konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön