Ereyon.com.tr Darbeli Ürün Gönderdi!

Muhammet Yasir G. |

11 Ekim 2013 Tarihinde Bosch HBN532E3T Ankastre fırın sipariş ettim. Bayram tatili nedeniyle.21.10.2013 tarihinde servis kaydı açtırabildik. Servis yetkilileri gelip kutuyu açtıklarında,cihazın üst kısmında hasarlı olduğunu gördü ve bu yönde bilgi yazarak formu bize teslim ettiler.

Bu formu Ereyon.com yetkililerine gönderdiğimizde bu formun yeterli olmadığını a4 kağıdına yazılıp servisten talep etmeleri söylendi. Bosch yetkilileri ise böyle bir belgenin olmadığını servis formunun yeterli olacağı bilgisini verdi. Ereyon.com kafasına göre belge isteyip mağdur ediyor. Yasal olan her mecrada hakkımı arayacak,ve aleyhinizde propaganda yapacağım. Ticaret üslubu sıfır olan bir firma.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  12:51

  Müşterimizin yetkili servisten aldığı rapor firmamıza ulaşmıştır. Rapor incelenmesinin ardından müşterimize konu hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr