Ereyon.com.tr Cep Telefonumu Göndermiyor!

Uğur T. |

Ereyon.com almış olduğum telefonu 15 gün içinde teslim edeceğini taahhüt ettiği halde teslim etmedi. Aradığım zaman yapabilecek bir şey olmadığı beklemem gerektiğini zaman veremeyeceklerini gayet umursamaz bir tavırla söylüyorlar. Bir daha kesinlilke alışveriş yapmayacağım...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur T.
  01 Ağustos
  11:59

  ereyon resmen milletle dalga geçiyor. telefonum 18. gündeyim ikidebir aynı şeyi söylüyorlar. ne zaman gelecek belli değil. kaçıncı sıradayım diye soruyorum onu bile söylemiyorlar . yahu neden sölemiyorsun o zaman benden sonrakileremi veriyorsun ben sana soruyorum. ayıptır ya bi insanın hakkı bu kadar gespedilmez.. bunlar tüketicinin gücünü bilmiyorlar.

 • 26 Temmuz
  15:47

  Müşterimizin sipariş verdiği ürünün tedariği Türkiye resmi distribütöründen yapılmaktadır. Ürün distribütör firmanın stoklarına girdiğinde ilk sipariş veren müşterilerimizden başlanarak tarih sırasına göre gönderimler yapılacaktır.

  Sitemizdeki ürünün açıklamalarında belirtilen tedarik süresi ortalama bir verilen süredir. Müşteri hizmetlerimize siparişi hakkında bilgi almak için ulaşan tüm müşterilerimize siparişin durumu ve ürünün stoklara tahmini giriş süresi hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr