12 Eylül 2014

Ereyon.com.tr Cayma Hakkı Kullandırmıyor.

Ereyon.com.tr'den N11 vasıtası ile almış olduğum tansiyon aletini cayma hakkı süresi içerisinde iade ettim ancak satın almış olduğum ürünün sağlık ürünü olduğu gerekçesi cayma hakkımı kullanamayacağım belirtilerek isteğim reddedildi. Halbuki imzalamış olduğum sözleşmede böyle bir madde yer alamamaktadır.

Bu ürünün yanında ilave bir üründe almadığıma göre sözleşmede yazan maddeler bu ürün için geçerlidir ve bu ürün tüketicini korunması hakkında kanun ve mesafeli sözleşmelere dair yönetmelik hükümlerine uygun olarak cayma hakkı kullanılabilecek bir üründür. Netice olarak N11 ve aracılık ettiği E-reyon bu konuda kesinlikle güvenilmez bir duruma düşmüştür.

Mustafa 3.130 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimizden ürün kontrol amaçlı firmamıza gönderilmesi istenmiştir. Ürün depomuza ulaştığında gerekli kontroller sağlanarak bilgi verilecektir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön