Adem Ö. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözülmüştür.Mağduriyetin giderilmesi açısından bir indirim kuponu tarafıma iletilmiştir.Biraz geçte olsa kendilerinin ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum.

Ereyon.com.tr Bir Hafta Geçti Siparişimi Tedarik Edemedi!

Adem Ö. |

Ereyon.com.tr sitesi üzerinden yaptığım 29 Eylül 2013 Pazar 23:35 tarihli Delta Abec 13 Profesyonel Paten YX-0119 Siyah 43 Numara pateni aciliyetini önemle vurgulamama ve şehir dışına çıkacağımı söylememe rağmen hala elime geçmiş değil.

E-ticaret sektörünün önde gelen isimlerinden olan bu sitenin 3D Security olayı bile yok. Siparişin onaylanması 3 gün sürdü. Şimdi ben bayram tatili için yaptığım planları mı erteleyeyim yoksa sanal ortamda müşteri memnuniyetinden bahseden bu sitenin ürünü bu sene göndermesi için dua mı edeyim?

Canlı desteğe bağlanana kadar canım çıktı orası çok ayrı bir dünya. Aradan bir hafta geçmesine rağmen ürünün hala tedarik aşamasında olması çok çok ayrı bir dünya.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem Ö.
  17 Kasım
  15:14

  Sorunum çözülmüştür.Mağduriyetin giderilmesi açısından bir indirim kuponu tarafıma iletilmiştir.Biraz geçte olsa kendilerinin ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum.

 • 07 Ekim
  11:29

  Müşterimizin 29 Eylül 2013 Pazar günü vermiş olduğu sipariş 01 Ekim 2013 Salı 10:55 tarihinde kendisine ulaşılamadığı, 01 Ekim 2013 Salı 12:54 ve 02 Ekim 2013 Çarşamba 10:37 de bildirmiş olduğu telefondan kart sahibine ulaşılamaması nedeniyle belirtilen tarih aralığında siparişi onaylanamamıştır. 02 Ekim 2013 Çarşamba 13:11 tarihinde kart sahibinden teyit alınarak siparişi onaylanmıştır. Siparişteki ürün tedarik edilerek 05 Ekim 2013 tarihinde gönderilmiştir.

  Sitemizde 3D ödeme destekleyen ödeme seçenekleri de mevcut olup, tek çekim ödemelerde 3D ödeme desteği yoktur. Müşterimiz bize bir çok yöntemle başvurunu iletebilmektedir. 444 37 96 numaradan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, sitemizde yer alan iletişim formlarını kullanabilir veya çevrimdışı mesaj bırakarak destek alabilmektedir.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr