20 Mayıs 2016

Ereyon.com.tr Bana Olmayan Ürünü Sattılar!

Ereyon.com.tr'dan ilk defa alışveriş yaptım. Mutfak aspiratörü satın aldım ürünüm gelmedi mail attım ürünün stoklarında olmadığı tedarik edemediklerini ne yapalım diye soruyorlar. Paramı iade edeceklerini söylediler. Özür dilediler, özür dilemek sorunumu çözmediğini söyledim. Param da gelmedi. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Gültekin 475 Okunma

Cevaplar

 • Gültekin 21 Mayıs 2016

  Eroyon 11 yıldır müşteri memnunıyetıne gerçekten çok önem verdiği için kendi sitesinde sattığı ürünü tedarik edememiştir Suçuda tedarikçi firmaya atmaktadır Ben aynı fiata n11 den sipariş verdim iki güm içinde teslim edidi Müşteri memnuniyeti budur

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi20 Mayıs 2016

  Değerli müşterimizin siparişi ile ilgili, tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklık, temin süreci içinde müşterimiz ile paylaşılmış olup, 17 Mayıs tarihinde iptal süreci başlatılmış, 18 Mayıs tarihinde ise ücret iadesi olarak tamamlanmıştır. Dekont, müşterimizin mail adresine e-posta olarak gönderilmiştir. Saygılarımızla..

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi20 Mayıs 2016

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Ereyon.com.tr, 11 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet veren, %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli altyapıya sahip bir firmadır. Temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Hiçbir zaman müşteriyi yanlış bilgilendirmek gibi bir amaca sahip olmamıştır. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla

 • Gültekin 18 Mayıs 2016

  Olmayan urunu sattilar parami aldılar. Parami iade etmiyorlar siraya koymuslar sirasi gelince iade edeceklemis Siparisimi tedarik edemediler iptal ettiler paramida odemiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön