23 Eylül 2013

Erenler Belediyesi Pazar Yerinde Karmaşa!

Adapazarı Erenler Belediyesi çarşamba pazarına 18 eylül günü erkenden alışverişe gittim. Pazarın girişinde K** Ç** ve oğlu H** Ç** yarı çıplak vaziyette bir bayana küfürlü hakaretler yumruk atmalar. Kendi oğlu kızı hanımı 4 kişi darp ettiklerine şahit oldum. Kendi insanlığımdan utandım bu kadar olmaz. Bu kişi pazarda 50 kişiyle kavga ettiği halde hala yapmış olduğu densizliklere göz yumuluyor. Öğrendiğime göre zabıta müdürü kadir diye birisi bunu kolluyormuş nasıl oluyor da bir zabıta müdürü bu kişiyi kolluyor.

Pazarda terör estirmesine göz yumuyor. Bundan ne çıkarı var? Araştırılmasını istiyorum. Bu kişininde pazardan atılmasını istiyorum.

Ftma 184 Okunma

Cevaplar

  • Ftma 24 Eylül 2013

    arastırmalarımıza göre kemal çetine yine kıyak gecilmis ve yeri dahi değiştirilmemiş bunu yapan baska biri olsaydı hemen yerinden atılır yada yeri degistirilirdi.bu adam diger pazarlarda avanta dagıtmakla meshurdur ak partili bir belediye pazarda 50 kisiye saldırıp darp eden bu kisiyi nicin kolluyor koruyor ögrenmek bilmek istiyorum onun yüzünden hem biz müsteriler hemde esnaf madur oluyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön