26 Şubat 2016

Erdem Hastanesi Muayene Sırasında Asistanlar Rahatsız Edici!

Kardiyoloji Dr. F**** beye muayene oldum. Doktor gerçekten çok ilgiliydi, çok memnun kaldım. Benim rahatsız olduğum konu doktorların hasta muayene ederken ve dinlerken yanlarında asistan bulundurmaları. Çok özel bir konu için muayene olmadım ama başkasının duymasını istemediğim bir şey de olabilirdi. Asistanı gayet iyi davrandı bu seferlik sorun yoktu ama dediğim gibi özel bir problemim de olabilirdi.


Hasta, doktor arasındaki görüşmelerin gizliliği esastır. Çok özel olabilecek problemlerimi bir başkasının dinlemesine gerek yok ve çok rahatsız edici. Daha önce de kadın doğuma gittiğimde de korkunç rahatsız oldum. Takdir edersiniz ki bir doktorlarla alakasız birinin bakış açısı farklı... Buna bir çare bulunsa iyi olur. Ayrıca asistanların sürekli hastalar hakkında fiskos halinde bulunmaları çok rahatsız edici. Acil de içler acısı. Çarşafı hemşireyle birlikte değiştirip öyle iğne oldum!

Selin 3.822 Okunma

Cevaplar

  • Erdem Hastanesi Temsilcisi05 Mart 2016

    Sayın Selin A, Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Kliniklerdeki asistan arkadaşlarımız muayene hazırlık aşamasında hastalarımızın hazırlanmasına, muayene veya müdahale sırasında gereğinde (K.doğum, çocuk polk. gibi ) doktorlarımıza yardımcı olmaktadırlar. Hekim ve hasta mahremiyeti hem hasta hakkı hemde hepimizin özen gösterdiği bir konudur. Hastanemizde poliklinik muayene odaları içerisinde ön görüşme bölümü ile muayene bölümü paravanlarla ayrılmış şekilde dizayn edilmiştir. özel görüşme isteğini belirten hastalarımız olduğunda asistan arkadaşlarımız elbette saygı göstermekte ve klinikten ayrılmaktadır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön