20 Ocak 2015

Erdem Hastanesi İlgisizlik

Çamlıca Erdem Hastanesinde doğum yaptım. Doğumum geceye kaldığı için doktorum gitti. Zaten konuşmuştuk teslim edip gideceğini biliyordum. Ama geceye kalmak demek bin bir zahmet ebenin gelip bakması için yalvarmak hatta para vermekmiş.


Bunları doğumdan sonra öğrendim. Ben orada sancıdan ölürken sabaha doğum yapacak diye net konuşacak kadar da kendinden emin. Öyle bir şey olmadı neticede. Nöbetçi doktordan yana bir sıkıntı yaşamadım neyse ki. Sabah taburcu oldum. Bebeği ikinci gün kontrole götürdük ve Cumartesi gününe denk gelmesi tam bir facia oldu yine bizim için. Sarılıktan dolayı yatış istendi bizde yattık doğal olarak. Bütün kimse gelip kontrol etmedi. Sözde tedavi edildik.

Nurcan 4.681 Okunma

Cevaplar

  • Erdem Hastanesi Temsilcisi20 Ocak 2015

    Sayın Nurcan D., Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunar bebeğinize sağlıklı bir ömür dileriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olacak geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön