18 Ekim 2016 #6707728

Erdem Hastanesi Çalışanların İlgisiz Ve Adaletsiz Davranışları

14 Ekim 2016 Cuma günü Dahiliye doktoruna muayene oldum. Kan tahsili yaptırdım, sonuçları göstermek için tekrar doktorun olduğu bölüme gittim. Doktorun olduğu katta işlem yapan görevli bayana sonuç göstereceğimi söyledim. Bekleyin müsait olduğunda girersiniz dedi. O esnada hastane çalışanlarından biri elinde tahlil sonuçlarıyla geldi. Hasta kayıt bölümündeki bayan, hastane personeline doktorun müsait olduğunu içeriye girebileceğini söyledi. Sesimi çıkarmadım odaya girdi, muayene oldu.


Hastane çalışanlarının öncelikli mi olduğunu sorduğumda, gözümün içine bakarak yalan söyledi, imza alıp çıkacağını söyledi. Sonra sol tarafta Erdem Koleji'nin afişini gördüm Adab-ı Muaşeret dersi ile ilgili. Tavsiyem bu eğitimi öncelikle çalışanlarınıza vermelisiniz. Devlet hastanesindeki muameleden hiçbir farklı yok. Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir hastane.

Aysun 7.413 Okunma

Cevaplar

  • Erdem Hastanesi Temsilcisi25 Ekim 2016

    Aysun hanım, Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Belirttiğiniz durum ilgili birim ve poliklinik hizmetleri sorumlumuz ile paylaşılmış ve gerekli uyarılar yapılmıştır.Tekrar etmemesi adına gerekli takibin yapılacağını bildirmek isteriz. Dile getirerek göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkürlerimizi sunarız... Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön