20 Nisan
Yorum Yap
#10358458

Erdem Hastanesi Acilde Uzman Doktor Aldatması!

Uzman doktor var diye gittiğimiz acil servisteki çocuk doktoru çok ilgisiz ve bilgisiz gerekli gereksiz 500 TL'lik test yaptı. Sonrada benlik bir şey yok dedi. İki yaşındaki çocuğa bir doktor tanı koyamaz mı? Yorum yapamaz mı pratisyen gibi ama telefon da uzman çocuk doktoru var diye müşteri topluyorlar, kötü bir hastane. İki üç tane doktorun dışında önünden bile geçilmeyecek.

Bahar 7.933 Okunma

Cevaplar

  • Erdem Hastanesi Temsilcisi27 Nisan

    Sayın Hastamız, Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyebilmek için hasta adı, soyadı ve hangi şubemizden hizmet aldığınızı iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Sağlıklı günler dileriz.

  • Bahar23 Nisan

    Hastanelerde öncelikli hasta grubu diye bir şey vardır ki Erdem Hastanesi de bu listeyi her kata her hasta kabule aşmış ama göstermelik uygulamıyorlar. Acil servis, çocuk ve kadın doğum gibi servisler de zaten öncelik istemedim ben herkes aynı paşa paşa sıramı bekliyorum ama randevusuz çalışan bir ortopedi doktoruna iki yaşında ağlayan ağrılı bir çocukla gidince haliyle 7 yaş önceliğinden yararlanmak istedim ama ne mümkün her kafadan bir ses son olarak çözüm için başhekime gittim ve başhekim elemanları iyi yetiştirmiş kendi de dinlemiyor bile böyle bir şey yok diyor ve odayı terkediyor astıkları tabeladan bi haber bari o yapmasaydı başhekim ya sadece empati istiyorum inşallah aynı duruma düşersin ve en kötüsü bir şey yapamamak istediğin yere şikayet et mevzuları tek buraya yazabiliyoruz maalesef umarım kimse bu durumu kimse yaşamaz çok çaresiz bir durum.

Ziyaretçi Yorumları