31 Ekim 2015

Erdem Hastanesi Kadın Doğum Doktorunun Hastaya Tavrı!

Çakmak Erdem Hastanesi kadın doğum doktoru F**** hanıma geçen hafta muayene oldum. Smear aldı sonucunu bugün almaya gittiğimde F**** hanım yoktu. Z. Y**** isimli doktora yönlendirdiler. Sonuçlara Cumartesi günleri bu doktor bakıyormuş. Altı üstü bir sonuç gösterecektim yarım saat bekledim. Sonunda bana sıra geldi sonuçlar doktorun odasında değil başka odada gösteriliyormuş diye beni başka bir boş odaya aldılar. 10 dk daha bekledim hala doktor gelmedi.

Odadan çıktım duvarda bekleyen hastaların adı yazıyor benim adım yoktu! Benden sonraki hasta doktorun odasındaydı danışmaya sorduğumda; sıra sizde içerideki sizden önceki hasta cevabını aldım. Kısaca Z***** hanımın tavrını beğenmedim, hiç memnun kalmadım...

Gülsüm 4.824 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm03 Kasım 2015

    Erdem Hastanesi ile ilgili şikayetleri okudugumda kafin dogum doktoru zeynep yesım gorgun den Benim disimdaki kisilerde sikayetci olmuş. Cumartesi günü bu doktorun yaptıkları yüzünden sinirim bozuldu. Sadece sunu belirtmek istiyorum. Erdem hastanesinde böyle doktorlar calismaya devam ettikce daha çok hasta kaybederler.

  • Gülsüm03 Kasım 2015

    Bugün smear sonucunu göstermek istediğimde sonuçlara Zeynep Yeşim hanımın baktığını belirttiler. Doktoru yarım saat bekledim geldi ve sonucu elinde uzattığımda bana ters ters baktı kağıdı düzgün bir şekilde vermemişim. Bana cevap vermeden arkasını döndü gitti arkasından bağırdığımda sonuç nedir diye normal dedi. Resmen normal cevabını duymak için doktorun arkasından kostüm. Sonuç olarak Erdem Hastanesi parasını alır ve biz mağdurlar paramızla rezil oluruz. Bir daha erdem hastasine gitmem gidenleri de gitmemeleri için uyarırım.

  • Erdem Hastanesi Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın kURNAZ, Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön