20 Eylül 2016

Erdem Hastanesi Kadın Doğum Doktoru Çok Kötü Davrandı!

Eşim 6,5 aylık hamile. Küçük bir kanaması olduğu için eve en yakın hastaneye giderek muayene olmak istedik.
Fakat Erdem Hastanesi Çakmak şubesine gelir gelmez hemen muayene ücretini almak ısrarcı olup durumun aciliyetini anlatmamıza rağmen aksi takdirde muayene olamayacağımızı belirttiler. Neyse ödedik çıktık.
Dr. A.Y muayene sırasında eşime çok kötü davranarak doğum başladığını ama aynı anda başlamadığını, kanama olduğunu ama olmadığını, Z.K'e gitmemiz gerektiğini ama aynı anda Erdem'de bizi yaptırabileceğini yaşlı bir bunak gibi tekrarlamaya başladı. Tüm bunları yaparken hastaneye gelen hasta profilinden şikayetçi olabildi.

Sonuç travmatik bir müdahale (detay vermiyorum ama kalsaydık orada doğumu tetikleyebilirdi), o ruhsuz doktordan yüz bulan tavırlı bir asistan hemşire. Vakit kaybından sonra başka hastaneye gitmek zorunda kalmak. Bu arada eşim hemşire.

İbrahim 7.449 Okunma

Cevaplar

  • Erdem Hastanesi Temsilcisi08 Ekim 2016

    Sayın İbrahim bey, Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyebilmek için hastamızın adı, soyadı, T.C. kimlik numarasını aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığı ile iletenizi rica ederiz. Yapılan değerlendirme neticesini en kısa sürede tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Erdem Hastanesi Temsilcisi06 Ekim 2016

    Sayın İbrahim bey, Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyebilmek için hastamızın adı, soyadı, T.C. kimlik numarasını iletişim bilgilerimiz aracılığı ile iletmenizi rica ederiz. Yapılan değerlendirme neticesini en kısa sürede tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön