Erdem Hastanesi Hastayla İlgilenilmiyor!

Şükran Y. |

Ablam doğum yapacaktı. 3 Ağustos'da saat 10:00 da hastanede olmamızı söylediler. 09:30 sularında hastanedeydik. Nst çekildi. Odaya almadılar neymiş efendim odanız hazır değil temizleniyor. Bu arada biz koridorda bekliyoruz. Saat 12:30'da odamız hazırlandı ve odamıza aldılar. Sonra hazırlandı ve doğuma getireceklerini söylediler. Sedyeye koyup gittiler. Çok uzun süre içeride kaldı ve biz nedenini sorduğumuzda doktorun gelmediklerini ilettiler. Sonrasında ablam doğumdan çıktıktan sonra detaylarını öğrendik. Doğumhane kapısında bekletmişler yarım saat doktor yemekteymiş. Nasıl bir hastane ya özel değil misiniz? Para verip size geliyoruz. Hamile bir kadını orada bekletmeye ne hakkınız var?

Etiketler :

Muayene Sıra - Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  13:04

  Sayın YILMAZ,

  Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak sizlere geçmiş olsun dileklerimizi sunar, sevgili bebeğinize sağlıklı bir ömür dileriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyebilmek adına hastamızın adı,soyadı, T.C. kimlik numarası ve hangi şubemizden hizmet aldığınızı öğrenebilir miyiz lütfen. Yapılan değerlendirme neticesi tarafınızla paylaşılacaktır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.