Erdem Hastanesi Doktorun İlgisizliği.

Burak K. |

20.08.2015 tarihinde Çakmak'da ortopedi doktoru T**** bey'e sıra verdiler, doktor bey sağ olsun şikayetimi dinledi ama muayene zahmetinde bulunmadı. Fizik tedavi uzmanı S*** hanıma yönlerdi ve muayene bir dakika bile sürmedi hemen kan tahlili ve MR isteyerek beni başından savdı.

Romatizma olabileceğini söyledi ancak bu hiç inandırıcı değil daha önce de gittiğim doktorlarda ortopedik bir sorun olduğunu söylediler (oturuş bozukluğu) ve bu nedenlerle sadece ticari amaçlı gelir sağlamak için bunları istediğini düşündüm ve kan aldırmadan tahlillerden vazgeçtim ayrıca muayene ücretini de geri istememe ve hasta hakları sorumlusu ile görüşmeme rağmen iade işlemini yapmamakta direndiler.

Etiketler :

Personel Davranışı Muayene

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak K.
  25 Ağustos
  01:45

  Diretmekte devam.

 • 21 Ağustos
  13:00

  Sayın KAYA,

  Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

  Geri bildiriminize yönelik yapmış olduğumuz incelemede Fizik tedavi kliniğimize yorgunluk, halsizlik, sırt ve boyun ağrısı şikayetleri ile müracaat ettiğiniz yapılan ilk muayenede boyun hareketlerinizin ağrılı ve kısıtlı olduğu ve kas spazm odaklarının olduğu görülmüş ve ileri tetkik olarak boyun MR ve kan tahlilleri istenmiştir. Tetkik sonuçlarının değerlendirilmesinin ardından kesin tanı ve tedavi ile
  süreç tamamlanacaktır. Ancak siz kendi rızanızla tetkikleri yaptırmak istemediğinizi beyan ettiniz.

  Hasta hakları departmanımıza yapmış olduğunuz müracaatta hekimimizin sizi muayene etmediğini beyan ederek yapmış olduğunuz ücret iadesi talebiniz ön muayene sürecinin tamamlandığı görüldüğünden tarafımızca uygun görülmemiştir.

  Sağlıklı günler dileriz.