Erdem Hastanesi Bekleme Süresi!

Sema A. |

Bir hafta önceden alınan saat 16:00 randevusu. Kapıda beklenen 2 saat ve gün sonunda doktor acil ameliyatta ne zaman geleceği belli değil. Nöbetçi doktor ortalıkta yok. Erdem Hastanesi bu konuda bir çözüm bulmalı.

Etiketler :

Muayene Sıra - Bekleme Süresi Randevu Hizmetleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  12:39

  Sayın SUNGUR,

  Öncelikle, Erdem Sağlık Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda, hizmet kalitemizi değerlendirmemize yardımcı olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  02.11.2015 tarihinde hekiminizin plan dışı 3 doğumu ve akşam ortaya çıkan acil ameliyatı dolayısı ile bir takım gecikmeler yaşanmıştır ancak bu durum Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinin doğalında oluşabilecek durumlardır. Elimizde olmadan ortaya çıkan bu gecikme için özür dileriz. İletişim bilgilerinizden sizlere ulaşamadık. Uygun olduğunuzda aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşırsanız muayeneniz ile ilgili yardımcı olmak isteriz.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak görüşlerinizi paylaşmak için Hasta Hakları ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  ÖZEL ERDEM HASTAHANESİ
  Halkla İlişkiler ve Hasta Hakları

  Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İstanbul
  Tel :+90 (216) 634 01 02 - 1818
  Fax :+90 (216) 634 21 99
  e-posta : bilgi@erdemhastahanesi.com.tr