12 Ocak 2015

Erdem Group Birleşik Yedek Parça Farklı Ürün Gönderdi.

Erdem Rover Adana, Amerikan Oto yedek parça Adana, A*** H*** D.'den 15.09.2014'te orijinal olduğunu söylediği Rover 45 üst kapağını satın aldım. Gelen kargo hiç alakası olmayan yerden ve yanmış işe yaramaz bir kapak geldi. Kendisi ile konuşmamız üzerine 19.09.2014'te kargonun geldiği yere ürünü teslim ettim. Ücretini iade edeceğini söylemesine rağmen gün itibarı ile ücreti halen ödemediği gibi dalga geçmeye başladı. Adana savcılığına suç duyurusunda bulundum. Tek şikayetçi ben değilmişim.

Memetali 1.827 Okunma

Cevaplar

  • Memetali 12 Ocak 2015

    Ürün iadesi tarafıma gelen adrese, Konya Boyalı oto'ya iade edilmiştir, MNG Kargo eo887582 numaralı gönderinin eksiksiz ellerine ulaştığına dair 19.09.2014 Cuma günü tarafıma mesaj atarak teyit etmiştir, mesaj halen kayıtlıdır.

  • Erdem Group Birleşik Yedek Parça Temsilcisi12 Ocak 2015

    Firmamız halen internet üzerinden 70 ayrı marka ve model araba, kamyon va arazi araçları için yedek parça ithali ve satışı yapmaktadır. Herkesi memnun ve mutlu etme doğrultusunda hareket etmekteyiz.Adı geçen şikayetçi müşterimize satılan malzeme ''çıkma, kullanılmış, geri dönüşümlü bir malzemedir''.Satış esnasında bu malzemeyi almayı kendiside kabul etmiştir.Müşteri ile yapılan pazarlıkta bu çıkma malzeme olduğu alıcı ve satıcı tarafından kabul edilerek gönderilmiştir.Malzeme çıkma olmasında rağmen kendi ustalarımız tarafındana test edilmiş ve kullanılabilecek durumda olduğu tespit edilmiştir. Müsteri malı iade etmiştir.Fakat ne iade edeceğini ne de iade şart ve kuralalrını tarafımıza sormadan yapmıştır.İade ederken kargoya verdiği malzemenin paketini eksik ve kusurlu yaptığından dolayı malzeme kargoda zarar görmüştür. Alıcı müşteri malı kabul edip parasını iade için süre istediğimiz halde bizi defalarca arayarak küfür, hakaret etmiştir.Çeşitli internet sitelerinde ve bloglarda şirketimiz hakkında dezenformasyon kuru propaganda ve ajitasyon yapacağını söyleyerek tehditlerde bulunmuştur. Yaptıklarından sonra Alıcı Müşteriye parası iade edilmemektedir.Elbette kanuni takip yolu açıktır. Şirketimiz adı geçen müşterinin parasını aide etmemektedir.Bunu bilinçli olarak yapmaktadır.Türkiye mafyaların eşkiyaların yalancı ve vahillerin ülkesi değidir.Kaldı ki TC Savcılığına şikayette bulunan bir insan bu şikayet sonucunu beklemelidir.Konu Hukuki Takibat aşamasında ise kararı Hukuk verecektir. Saygılarımla Ahmet Hamdi Döner www.otoyedekparca01.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön