21 Kasım 2015
#4236609

Erciyas Hukuk Bürosu Borçluya Suçlu Muamelesi Yapılıyor

Hukuk bürosu çalışanı B. hanım borcumu 23'üne kadar 1000 lira en az sonrasında da 8000 lira en az ödeme yapmamı istedi. Emekli maaşımda hacizler olduğunu ve borçlar bitince için taahhüt vereceğimi belirttim. Olmaz eve gelir çorabınıza kadar alırım diye tekrarladı. Hiç mi bin lira bulacak kimse yok ödemeye niyetiniz yok diyerek tahrikte bulundu. Eve gelen icra memuru kanuna göre eşya alır. Israrla çorabına kadar alırım demek ne oluyor? Borçlu olabilirim ama dolandırıcı değilim. Bu büro çalışanından şikayetçiyim. İcra memuruyla gelirsin alırsa memur alır çorabıma kadar. Borçlu suçlu değildir. Hakaret edemezsiniz.

Nuray Nuray 2.010 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nuray15 Aralık 2015

    Erciyas hukuk bürosu hukuki yollat dışında cebri olarak tahsilat yapmaya çalışmaktadır. Şeref ve onura hakaret telefonla rahatsız etme ve aile huzurunu bozmak ve yaşlı insanların yaşamlarına taciz saldırılarına devam etmektedir.

  • Nuray20 Kasım 2015

    Sınırlama olduğu için yazacaklarım bitmeden gönderdim. Ancak bana borcum için hakaret eden bu hanımı önce işverenine sonra da benim de hukuki haklarım olduğunu belirterek vicdanına ve borç takanlarla ödeyemenleri ayırt edenilmesi konusunda Allah a havale ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları