17 Şubat 2015

Erc Grup Site Hizmet Sorunları!

Erc Grup firması aracılığıyla site hizmetlerini almaktayız. Firmanın site müdürü olarak atadığı kişi M**** T.'dur. İlgili firma aidatlarla ilgili düzenlemeleri devam ederken ve site sakinlerine bilgi vermişken eksik yetersiz bilgilendirmeler sonucu kişilere haciz yazıları gelmesine sebep olmuştur. Bu haciz yazıları maddi manevi zararlar oluşturmuştur.

Diğer yandan site hizmetleri olarak 1 yıldan bu yana otopark düzenlemesi, apartman içi aydınlatmalar, çevre düzenlemeleri, güvenlik gibi hususları çözmemiştir. Çok önemli olarak site içine giren kişilerin kontrolü yapılmadan istedikleri gibi dairelere geçişi yapılmakta seyyar satıcılar rahatlıkla daire kapılarını çalmaktadır.

Hikmet 1.120 Okunma

Cevaplar

  • Erc Grup Temsilcisi23 Şubat 2015

    Öncelikle şirketimiz ve faaliyetine konu hizmeti hakkında yapmış olduğunuz eleştiri ve suçlamaları kabul etmediğimizi belirtir, haksız ve mesnetsiz isnatlarınıza sorumluluk bilincini esas alan hizmet kalitemiz doğrultusunda cevap vermek isteriz. Şirketimiz profesyonel yöneticilik ve güvenlik hizmeti veren , sorumluluk bilinci ve kalitesi yüksek köklü bir firmadır. Şirketimiz profesyonel yönetim hizmetini site yönetiminin almış olduğu kararlar doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Bu nedenledir ki, Site aidatlarının miktarı ve ödeme tarihleri site yönetim planı doğrultusunda hazırlanmış mevcut yönetimin işletme projesi uyarınca belirlenmiş olup, yönetim tarafından alınan karar doğrultusunda aite aidatlarını zamanında ödemeyen ve/eya eksik ödeyen kat malikleri hakkında KMK uyarınca icra takibi başlatılabilmektedir. Sirketimiz iş bu icra takiplerinin ikamesi hususunda mevcut yönetimim kararları ile bağlı olup, kendi inisiyatifi doğrultusunda hukuki işlemleri girişmemektedir. Kaldı ki, kat maliki ve/veya kiracısı Kat Mülkiyeti Kanunu ve site yönetim planı uyarınca aidat bedellerini zamanında ödemekle yükümlüdür. Bu yükümlülüğüne aykırı davranışı nedeniyle icra takibine maruz kalmış olmasından kaynaklanan zarardan ne site yönetimi ne de şirketimiz sorumlu değildir. Bu nedenlerle şikayetiniz içeriğini kabul etmiyor, şirketimiz tüm personeli faaliyetini gerektiği şekil ve usulde yerine getirdiğini belirtiriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön