Epttavm.com Kayıp Sipariş.

Aykut S. |

11 Ekim tarihinde sitede satış yapan "pestilci" satıcısından bir adet ürün sipariş ederek kredi kartı ile ödemesini yaptım. Bugün 8 gün olmasına rağmen teslim edilmedi. Neden teslim edilmediğini anlamak için siteye girdim ama benim siparişim görünmüyor.

Satıcıya mesaj attım. Epttavm.com a bize ulaşın formu doldurdum ama nafile. Arayan soran geri dönen yok. Alışveriş tutarı karta yansıtılmış yalnız. Onda sorun yok. Sistem bu aşamada gayet güzel çalışmakta ve görevini itina ile yerine getirmekte. Sitede bir telefon numarası olmaz mı ya? Yok.

Sipariş Numarası PTT-NL63F2U2V-111015
Otorizasyon Numarası 657817
Bir zahmet, bir ilgi alaka.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut S.
  10 Kasım
  21:15

  Epttavm.com gibi pestilci satıcısı da güvenilmez çıktı. Sattığını beyan ettiği model faklı gönderdiği farklı. Epttavm.com son çareniz olsun. Kullanırsanızda olacakları göze alın.

 • 20 Ekim
  09:42

  Sayın Aykut Sürecek,

  Şikayetinize ilişkin bildiriminiz 19.10.2015 16:11 itibari ile tarafımıza ulaşmış olup, kayıtlı mail adresinize konu hakkında gerekli incelemenin başladığını belirten bilgilendirme maili gönderilmiştir.Mümkün olan en kısa sürede problem çözümlenerek tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla ePTTAVM.com

  PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.