31 Ekim 2016

Epttavm.com HGS Ödemelerine Alınan Masraf!

Epttavm sitesinden HGS ödemelerine işlem masrafı adı altında ödeme kesilmektedir. İnternetten başka bir ödeme seçeneğimiz olmamasına rağmen PTT'nin neden böyle bir yola gittiğini anlamak zor. Şubelere gittiğimizde sıra ile karşılaşıyoruz bu yüzden internetten ödeme yapmak vatandaşın işini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Evren 534 Okunma

Cevaplar

  • Evren01 Kasım 2016

    Bende şikayetimde bunu yazdım zaten. İnsanların kolayca ödeme yapabilmesini sağlamanız gerekirken zor yolu seçiyorsunuz. Vatandaş zaten ödeme yapmak zorunda bırakılırken bir de üzerine hizmet bedeli almanız iyi yönden bakılacak bir tutum değildir. Bankalar da böyle bir uygulama bulunmuyor.

  • HGS Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, HGS bakiye yüklemelerinde seçtiğiniz paket tutarına göre “Hizmet Bedeli” alınmaktadır. Bu bedellerin değişkenlik gösterdiği durumlar mevcuttur. Üye olamadan yapılan bakiye yüklemelerinde 10 TL ve 25 TL için 2 TL , 50 TL ve 100 TL için 3 TL hizmet bedeli alınır. Üye Girişi ile yapılan HGS yüklemelerinde 10 TL ve 25 TL için 1 TL, 50 TL ve 100 TL için 2 TL hizmet bedeli alınır. Sisteme kayıtlı tüm üyelerimiz ilk yüklemelerinde bir defaya mahsus olmak üzere hizmet bedeli ödemezler ,bununla birlikte HGS bakiyesi yüklemek isteyen üyemiz, son 1 ay (30 gün) içerisinde ePttAVM ürünlerinden,100 TL ve üzeri alışveriş yapmışsa ilk yüklemesinde HGS hizmet bedeli ödemez. Saygılarımızla ePTTAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön