02 Şubat 2015

Epttavm.com Aracı Trafikte Bizi Rahatsız Ediyor.

06 ** *** plakalı firmanıza ait araç 27 Ocak 2015 Salı sabahı trafiğin yoğun olduğu saatlere İstanbul- Şile otoyolunda Yeşil Vadi konakları sırasında son derece dikkatsiz ve tehlikeli bir şeklide şerit değişikliği yaparak trafiği rahatsız etmiş. Çok sık şeri değiştirerek sol şeritte gitmeye çalışmıştır.

Sürücüler tarafından ikaz edilmesine rağmen aynı tutumu Çekmeköy'e kadar devam ettirmiştir. Konu ile ilgili sürücüyü uyarmama rağmen aracı ile benim otomobilimi sıkıştırmaya kalkmıştır. Aracın seyir halinde iken fotoğrafı tarafımdan çekilmiştir. Gereğinin yapılacağını ve tarafıma bilgi verileceğini ümit ediyorum.

Mustafa 1.202 Okunma

Cevaplar

  • Emniyet Genel Müdürlüğü Temsilcisi02 Şubat 2015

    Merhaba, ePttAVM PTT'nin e-ticaret sitesi olarak hizmet vermektedir.. Konuyu anlamak adına "Müşteri İlişkileri" birimimizin tarafınızla yaptığı görüşmeye göre PTT araçlarından bir tanesi ile bu durumu yaşadığınız tarafımıza aktarılmıştır. Dolayısı ile şikayetinizi detayları ile birlikte www.ptt.gov.tr üzerinde yer alan İLETİŞİM alanından ya da 4441788 PTT Çağrı Merkezi'ne iletebilirsiniz. Sayglarmızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön