09 Kasım
#12931327

EPttAVM'den Şikayetçiyim

30.10.2019 tarihinde Epttavm.com, microsoft.com dan Satın Almış olduğum Microsoft office 365 2019 Pro Plus dijital lisans hesabi ürünü indirme Linki Ve Lisansı e-posta adresime 19.99 TL ödeme yapmama rağmen 10 gündür Gönderilmemiştir. Ayrıca daha önce defalarca Gmail ile SMS göndermeme rağmen sürekli hazır mesaj atılıp Siparişiniz tarafınıza tekrar gönderilmesi için yazılım budur mağazamıza bilgi verilmiştir denmiştir fakat hiç kimse ilgilenmemiştir yazılım budur, isimli satıcıyı aramama ve SMS atmama rağmen telefonlarına ulaşamamışımdır ve cevap verilmemiştir tarafıma geri dönüş yapılmamıştır. Ben Epttavm.com ve yazılım budur isimli satıcıdan şikayetçiyim... !
1-olmayan hayali ürünümü satıyorsunuz?
2- müşteri hizmeti adı var kendi yok, sıfır hizmet neden müşteriye hizmet vermiyorsunuz?
3- insanları neden mağdur ediyor ve fırsat veriyorsunuz?

Fatma Fatma 1.455 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ePttAVM Temsilcisi09 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Telefon görüşmemize istinaden, Konu hakkında sistemde kayıtlı mail adresinize üzerinden gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • ePttAVM Temsilcisi09 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları