08 Ağustos
#12407484

EPttAVM Yavaş Hizmetle Müşterisini Mağdur Eden Bir Şirket

7 Ağustos tarihinde Epttavm'de dijital lisans içeren bir ürünü satın almak istedim. Ödememi BKM Express ile yaptım. Ödeme işleminden sonra Epttavm ana sayfaya düştüm bir anda. Kontrol ettiğimde sipariş gerçekleşmemiş gözüküyordu. Kredi kartımı kontrol ettim ürün provizyonda. BKM ile konuştum muhatap Epttavm dediler.


Dünden beri arkadaşlarla uğraşıyorum. 444'lü hat hiçbir şey yapamıyor zaten sadece iletiyorlar. Dekontla beraber mail atın dediler attık. Alt tarafı ödemenin alındığına bakıp ya iade edecekler ya da siparişi oluşturacaklar ama yok bekle dur. Hangi yolu izleyecekleri de belli değil. İade edeceğim dese tekrar alacağım ürünü ama ürün lisans kodu olduğu için iadesi yok. Sipariş oluşturulursa boşuna iki tane almış olacağım. İşim acele diyorum yine dinleyen yok. Aktarıyoruz iletiyoruz demekten başka bir şey yok.


Bir daha alışveriş asla etmem sizden. Devlet kurumu olmanın hantallığı belli ki çökmüş
üzerinize. İşini doğru düzgün yapan kalmamış.

Mert Mert 2.835 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ePttAVM Temsilcisi08 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı iletişim numaranızdan size ulaşamadık; Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • ePttAVM Temsilcisi08 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları