06 Kasım
#12915403

EPttAVM  Windows 10 Pro Ve Ofis 2019 Yazılım Süresi!

23.10.2019 tarihinde E Ptt AVM internet sitesindeki Dilek bilişim firmasından aldığım Windows 10 Pro ve Office 2019 programlarının ürün anahtarları tarafıma maille gönderildi. Yeni aldığım masaüstü bilgisayarımın ana kart Bios güncelleme sorunu nedeniyle 12 gün sonra programı kurmak istediğimde Microsoft Sitesinde ''ürün başka bilgisayarda kullanılıyor'' mesajı ile şaşırdım. Tabi konu böyle bitmedi: İlgili firma ve eş zamanlı olarak eptt AVM ile mail yoluyla yazışmalar ile durumu ilettim ekran görüntüsü istediler gönderdim, telefon ile dilek bilişim ile görüşün dediler görüştüm. Bunlarda bazı ürünlerde iade ve değişim olmadığı OEM ürünlerini de kapsadığı ''ürün anahtarlarının 3 gün içerisinde kullanılması gerektiği'' satın aldığımda 3 gün içinde kullanılmalı ibaresinin sitede olmadığını ve maillerinde de böyle bir ifade olmadığını belirtmeme rağmen satıcının benim bu mağduriyetimi mail yoluyla ifade ettikten sonra kendi sitesine eklediğini ifade etsem de: artık ne yaparsan yap. Dilediğin yere şikayet et vb... ifadelere maruz kaldım.E Ptt AVM de satıcısı Dilek Bilişim ile fikir birliği içinde olduğunu göndermiş olduğu mail ile tarafıma bildirdi.
Sonuç olarak E Ptt AVM ve Dilek Bilişim aralarında Türkiye Cumhuriyetinde fikri ve sınaii hakların 3 gün geçerli olduğuna karar vermişler.Bende bu konuyu microsoftu arayıp görüştüğümde gönderilen ya da alınan ürün lisanaslarının süreli olmadığı süresiz kullanıma sahip olduğu bildirilmiştir ki bu da satıcı site ve firmanın müşteri memnuniyeti marka imajı ve güvenli alışveriş sitesi olmadığı ispatı, müşteri temsilcisinin firma temsilcisi olduğunun milletin üç beş kuruşuna nasıl tenezzül ederek ticaret yaptıklarının delaleti olduğunu anladım.Tüm bu işlemlerinde benim 3 günüme, parama ve sıkıntıya girmeme neden oldu.

Murat Murat 1.887 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ePttAVM Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • ePttAVM Temsilcisi06 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları