08 Eylül
#12567216

EPttAVM Ürünümün Gelen Ürünle Alakası Yok

Eptt internet sayfasından Coşkunoffice mağazasından yapmış olduğum alışverişten hiç memnun kalmadım sipariş verdiğim ürünün gelen ürünle uzaktan yakından alakası yok üstelik sipariş verdiğim ürün 50 liraydı benden 50 lira aldılar bana gönderdikleri ürün 35 lira ben böyle bir rezillik gerçekten görmedim sipariş verdim ürünün ekran görüntüsü elimde mevcut benim kargodan çıkardım üründe elimde mevcut cidden bu konu hakkında ilgilenilmesini istiyorum böyle büyük bir kurumda böyle bariz hatalar olmaması lazım.

Serdar Serdar 635 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serdar11 Eylül

    9-6 arasında çalışıyor oluyorum o yüzden telefona yanıt veremedim perşembe günü gün içerisinde ararsanız çok memnun kalırım, müsait günüm perşembe tarafıma mail ulaşmadı

  • ePttAVM Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı iletişim numaranızdan size ulaşamadık; Konu hakkında tarafınıza sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • ePttAVM Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler