09 Eylül
#12573012

EPttAVM Ürün İadesi Sorunu

EPttAVM'den satın almış olduğum UFO s29 ısıtıcı lambası kırık olarak gelmiştir ki kırılmaması mucizeymiş zaten hiçbir koruma olmadan kargolanmış. Kargo şirketi de tarafıma teslim etmeden vermiş olduğum iş yeri adresine bırakıp hiçbir tutanak düzenlemeden gitmiştir. Ürünü o şekilde kontrol etmeden zaten almazdım. Ürünü 11960900 iade numarasıyla 23,08.2019 tarihinde iade ettim bugün itibariyle ürünün 12 gündür Kırıkhan şubesinde bekletildiğini satıcı firmaya teslim edilmediğini öğrendim. Neymiş ürün teslim edilmeden iade işlemini başlatamıyorlarmış. Ürünü alan çıkmayınca bana geri göndereceklermiş. Ne alakaysa, geri gelen ürünü bende teslim almayacağım ne olacak o zaman. Ürün arada gidip gelecek mi. O zaman bütün firmalar iade ürün almazlar. EPttAVM'den bundan sonra hiçbir şey almam. Ücretimin bir an önce tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Taşkin Taşkin 783 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Taşkin4 g

    Sorunum hala çözülmedi ve ne arayan var ne soran ve param hala iade edilmedi. Ve hala ürünün Kırıkhan şubesinde beklediğini satıcıya ulaştırılmadığını söylüyorsunuz. Neyi bekliyorsunuz. İade almamanın yeni bir taktiği mi bu ürünü satıcıya ulaştıramadık paranızı iade edemiyoruz yalanları.

  • Taşkin12 Eylül

    Hiçbir dönüş sağlanmadığı gibi. Attığım maillere aynı cevabı yazıyorsunuz. Ve müşteri hizmetleri halen kargonun Kırıkhan da bekletildiğini dağıtıma çıkmadığını söylüyor. Paramın yasal olarak 14 gün içinde iade edilmesi gerekiyor. Ve siz bu süreyi aştınız. Eptt avm bin satışları durdurulmalı çünkü yasalara aykırı işler yapıyorlar

  • ePttAVM Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları