08 Kasım
#12930415

EPttAVM Ücret İade Edilmedi

Epttavm'den 14 Ekim tarihinde sipariş verdiğim 2708413396** takip numaralı siparişimi iptal etmek istedim müşteri temsilcisini aradım fakat mail atmamı söylediler maili atmama rağmen ürün kargoya verildi ürün geldikten sonra teslim almadan iade talebinde bulundum fakat ürünün göndericisi ürünü teslim aldığı halde ücret iade edilmedi. İki kere müşteri temsilcisini aradım geri dönüş yapılacak dediler geri dönüş yapılmadı. Bir aydır param hesabıma geri yatırılmıyor hesabıma parayı geri yatırılmasını talep ediyorum İnsanları kandırıyorsunuz.

Sude Sude 1.412 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ePttAVM Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı olan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşamadık, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • ePttAVM Temsilcisi09 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları