09 Eylül
#12572843

EPttAVM Siparişimi Teslim Etmiyor

03.09.2019 günü saat 11:52 Epttavm'den hafıza kartı sipariş ettim. Bugün itibariyle 6 gün geçmesine rağmen herhangi bir şekilde ürün elime ulaşmadı. Hatta kargolanmamış bile ''hala hazırlık aşamasında'' yazıyor. E-ticaret sitelerinden birçok alışveriş yapmama rağmen ilk defa böyle bir şeyle karşı karşıya kaldım. Normalde İstanbul merkezde internetten sipariş verdiğinizde ürün bir gün sonra elinizde olur.


Bu Firma ise sanki 1990'lar da gibi hareket ediyor. 6 gündür hiçbir işlem yapılmadı. İstediğim ürünün boyutu da çok küçük (en fazla 3 cm'dir). Sanki buzdolabı sipariş ettim 6 gün olmuş. Bırakın Kargolamayı herhangi bilgi dahi vermiyorlar.

Ata Ata 730 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ata10 Eylül

  1 hafta geçti hala oyalıyorlar. Hiçbir güven vermiyorlar. Sözde ürün 3 gün içinde kargolanacaktı ama 7 gün oldu herhangi bir gelişme yok. Bugün öğleden sonra arayacaklardı aramadılar, ben aradım kerede telefonu yüzüme kapattılar. Sonra tekrar aradım ulaştım. Bu seferde bize güvenin vs... Diyorlar. Ürünü aldığımda bir sorun çıksa neler yaşardım kim bilir? Sonuç olarak ürünü iptal ettim. 1 hafta boşuna umutlandım. Bakalım para iadem için kaç hafta bekletileceğim.

 • Ata10 Eylül

  Bugün 1 hafta oldu hala kargom gelmedi. Herhangi bir gelişme olmadı. Boşu boşuna onlarca telefon konuşması yapmak zorunda kaldım.

 • ePttAVM Temsilcisi09 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

 • ePttAVM Temsilcisi09 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları