08 Eylül
#12570219

EPttAVM Sattığı Ürünün Arkasında Duramıyor!

EPttAVM üzerinden armutpark satıcısından yaklaşık 5 ay önce 06.04.2019 15:27 tarihinde, ptt-np6rllh2j-060419 sipariş numaralı 2 adet Armut koltuk aldım. 5 ay içinde üzerinde doğru düzgün oturmadan dikişleri attı ve kumaş incelip esneme yapmaya başladı, patlamak üzere. Ürün 2 yıl garantili özellikle 1 yıl dikiş garantisi olduğu yazıyor. Buraya kadar kalitesiz ürün pazarlandığını anlamış olduk. Asıl ilginç olan kısmı site üzerinden mağazaya mesaj gönderiyorum cevap yok. Mağazanın kendi sitesinden mail atıyorum yine cevap yok. Bunun üzerine EPttAVM müşteri hizmetlerinde cansız emri vaki konuşan bir hanımefendiye bağlanıp bu durumu anlattığımda buradan ilgilenilmiyor siteye şikayet bölümünden mail atmanız lazım en kısa sürede dönüş yaparlar dendi. Bu sefer EPttAVM sitesinden şikayet oluşturdum yine cevap yok. Yaklaşık 5-6 gündür karşımda iletişim kuracak bir Allah'ın kulu bulamadım. Bu şekilde devam ederse ne kendim alışveriş yapacağım ne de etrafımdakilere yaptıracağım. Üstelik Tüketici Hakları mahkemesine şikayet edeceğim. Artık sorunumu çözün.

Özgün Özgün 729 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Özgün14 s

  Çağla hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler.

 • ePttAVM Temsilcisi4 g

  Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

 • ePttAVM Temsilcisi09 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı olan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşamadık, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzeriden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

 • ePttAVM Temsilcisi09 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları