14 Kasım
#12968581

EPttAVM Paramı İade Etmiyor!

Sipariş verdim hesabımdan para çekildi, sipariş oluşmadı. Müşteri hizmetleri numarası da yok. Maille çözmeye çalışıyoruz... Karşılıksız olarak tarafımdan tahsil edilen paramı iade almaya çalışıyorum. Alışveriş ekstremi gönderdim, tahsilat referans no... Gönderdim. Provizyon kodu gönderdim. Kart numaramı gönderdim. Ekran görüntüsü gönderdim. Elimde ne varsa, ne temin edebiliyorsam gönderdim. Bir de ödeme dekontu istendi, bankayla görüştüm, kredi kartlarında ödeme dekontu olamayacağını söylediler. Dönem içi hareketler dökümü gönderdim... Bu kadar çabaya rağmen hala işlemi gerçekleştirmemelerini paranın üzerine yatmaya çalıştıkları şeklinde yorumlamaya başladım... Nereden girdim sitenize, son oldu... Lütfen çözün problemi.

Ümit Ümit 1.402 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ePttAVM Temsilcisi15 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • Ümit15 Kasım

    Ben sizlere ürün istemediğimi paramın iade edilmesini defalarca ilettim. Ve kesinlikle sizden ürün istemiyorum. Gönderilmesin, İptal edilsin. Kafanıza göre sipariş oluşturuyorsunuz. Alışveriş mi yapıyoruz çilemi çekiyoruz belli değil. Millet alışveriş yapar stres atar, siz insanı dert sahibi yapıyorsunuz.

  • ePttAVM Temsilcisi14 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları