08 Ağustos
#12409464

EPttAVM Para İadesi Sorunu

Epttavm.com adresinden yaptığımız ayakkabı alışverişi uzun bir süre sonra hala hazırlık aşamasında görününce sipariş ettiğimiz mağazayı aradık ve bize ürünün ellerinde olmadığı için siteden çekildiği söylendi sitenin çağrı merkezi ise mail atmamız gerektiğini söyledi. Para iadesi için ve bize hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Devletin sitesinde böyle bir problem yaşamak istemezdik.

Öykü Öykü 3.143 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Öykü12 Ağustos

    İade talebimiz üzerine işlem gerçekleşti ama hatayı fark edip adım atmasaydık herhangi bir şey olur muydu merak ediyorum, keşke ürünün tedarik edilemeyeceğini beklememiz dahilinde alabileceğimiz bilgisi verilerek paramız karttan çekilseydi.

  • ePttAVM Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • ePttAVM Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları