14 Kasım
#12970792

EPttAVM Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmıyor!

Ekomarket adlı satıcıdan 3 gün önce ürün sipariş ettim. Kargolanma süresi 1-3 gün yazmasına rağmen hala "Hazırlık Aşamasında" statüsünde bekliyor. Site üzerinden satıcı ile iletişime geçmeye çalışıldığında ise "şu anda yapılamıyor daha sonra tekrar deneyiniz" minvalinde bir hata mesajı beliriyor. Epttavm'ye mail attım, otomatik bir mesaj haricinde herhangi bir dönüş alamadım. Eğer müşteri hizmetleri çalışan sayınız az ya da altyapınız eksik ise bu iş gerçekten yapılacak bir iş değil, çünkü aracı firma olarak görev alıyorsunuz, aksaklıklardan sorumlusunuz haliyle. Sipariş takip numarası: PTT-8QIRNV522-121119.

Çağlar Çağlar 1.227 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ePttAVM Temsilcisi15 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı iletişim numaranızdan size ulaşamadık; Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • ePttAVM Temsilcisi15 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları