08 Kasım
#12927110

EPttAVM İptal Edilen Sipariş Ücreti Geri Alamama

26.10.2019 tarihinde epilasyon aleti sipariş vermiştim. Siparişin üstünden 1 hafta geçti kargoya verilmedi. Sonra bana Epttavm mail attı sipariş iptal edildi. Ücret 2-4 iş günü içerisinde hesabınıza yatar diye. Bana referans numarası veriyorsunuz bankayla konuşuyorum hesaba para girişi yok diyor. Zaten yeterince mağdur edildim üstüne bir de paramı geri alamıyorum. Böyle devam ederse hukuki yola başvuracağım.

Taha Taha 1.557 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ePttAVM Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

  • Taha08 Kasım

    %100 güvenli alışveriş diyorsunuz ama 4 gün geçti hala iptal edilen sipariş ücretimi geri alamadım. Bankayla görüşüyorum iade edilen ücret veya talep yok diyor. Referans numarası ile bakılmıyor diyor. Normalde otomatik olarak hesaba yatması gerekmiyor mu. Zaten yeterince mağdur edildim ben kaç gündür.

  • ePttAVM Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Ziyaretçi Yorumları