27 Nisan 2013

Epilaform Başlarken Kibar Sonrasında Kaba!

Bir kaç ay önce SehirFırsatından almış olduğum kuponla ilgili aradığımda, daha önceki şikayetlerle benzer durumla karşılaştım. keşke daha önce görseydim.Kendi anlaşmaları olduğu halde sanki zorla gelmişim gibi yetkilisi çok gönülsüz ve kaba davranmıştı ilk ve tek seansımda.

Ancak çalışan elemandan memnun kalmıştım. bugün bir sorun nedeniyle kendisini aradığımda, sitesinde " Amacımız profesyonellik alanlarımızda, bilmek istediğiniz her şeyi en doğru şekilde tüm sorularınıza güvenle yanıt bulabilmek;" diye reklam yapmasına rağmen kesinlikle uzlaşmacı olmadı. Gereksiz bahaneler üretti. Yanıtın y' sini dahi çözmeye yanaşmadı. Epilaform kesinlikle güven vermeyen bir firma.

Betül 2.093 Okunma

Cevaplar

  • Epilaform Temsilcisi02 Nisan 2014

    Betül hanım Groupondan almış olduğunuz epilasyon kuponunu sistemde kullandırmış ve 03.08.2013 tarihinde 1 seans yaptırdınız sonrasında gebe kaldığınızı(jinekoloğunuzun onayı ile seanslarınıza devam edebileceğinizi bilgilendirdiğimiz halde) ve kalan seanslarınızı eşinize kullanmamızı talep etmişsiniz.Satın almış olduğunuz kuponda da belirtildiği gibi kupan 1 kişi için geçerlidir. Size de söylediğimiz üzere kupon kullandırılmamış ve hizmet verilmemiş olsa idi iptali mümkündü veya bir başkası için kullandırılabilirdi.Fakat bu kuralların ihlali nedeniyle size yardımcı olamadık. Fırsatı satın almadan önce siz dahil bir çok misafirimiz için bilgilendirme randevusu veriyoruz bu görüşmelerde gereken tüm bilgiler ayrıntılarıyla verilmektedir.Tarafınız için bu bilgiler yeterince doyurucu olmuş ki seanslara başlamaya ikna olmuşsunuz .Gelecek dönemlerdeki işlemleriniz için firmamız size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. EPİLAFORMPLUS DESTEK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön