21 Şubat
#11618174

Epiclinic Hizmet Kalitesi Sıfır!

Şikayetim, Ankara Epiclinic M** S*** lazer merkeziyle ilgilidir. 2016 Ocak ayında internetten bulduğum ve başladığım bir güzellik salonudur bu yer. Tüylerin 3 ya da en fazla 4 seansta bitebileceği gibi efsanelerle kandırırlar insanları. Sonrasında bitmediğinde ise sizin tüy yapınız uygun değilmiş, hormonlarınızda sorun olabilir gibi argümanlarla gelip insanı suçlu hissettirip, hastane hastane gezmenize de sebep olurlar.


Ocak 2019' da 13. Seansımı almak üzere binbir türlü randevu talebime cevap buldum. Her seansıma ayrı ayrı para ödeyerek yaklaşık 6.500 TL'ye mal olan seansların en sonuncusu olacaktı artık. İşin çok uzamasından mütevellit 5 6 ay ara vermiştim. Bir de ne olsun cihazlarını değiştirmişler ve ısrarla yasakladıkları tıraş bıçağını şiddetle önerir olmuşlar.


Şikayetlerimi dile getirdiğimde de; beğenmiyorsan gelme, zorla mı getiriyoruz modunda konuşan saygısız estetik harika (!) sı bir kadın var karşınızda. Her türlü saygısızlığı da gösteriyor. Verdiğim paraları artık hesaplamayıp başladığım yerde bitirmeye çalıştığım için gittiğim halde üstüne bir de bir şekilde muamele gördüm. Verdikleri seansın saatine asla uymazlar.


Siz orada seanslı müşteri olarak otururken pat diye habersiz gelen insanlara hizmet verirler. Bacağın kalçayla birleştiği en üst bölgesi paket bölgesine dahil olmadığı halde zaman zaman o bölgelere de atış yapılarak o bölgelerdeki tüylerin uyandırılması sağlandı ve ciddi şekilde tüy artışına sebep oldu. Ö** hanım'ı tenzih ederek söylüyorum, orada çalışan personel eğitimden tecrübeden de bir haber. Zira genital bölgede ciddi yanıklara sebep oldular ve bu normal bir şeymiş gibi davrandılar. O yanıklar olduğu zaman olayı Sağlık Bakanlığına şikayet etmediğim için çok büyük pişmanlık yaşıyorum.


Ama deneyimsizlik, körlük ve toyluk sayesinde bunları da yapmadım. Sadece yeni bir yere başlamanın zor olacağı gibi sabit bir fikir yüzünden yıllarca beni kandırmalarına izin verdim. Bu arada aynı süreçten arkadaşım da geçti ki kıl yapılarımız ten yapılarımız da tamamen farklıdır


Hayatınızın hatasını yaparsınız. O yanık izi bir yılda geçti geçmemiş olsaydı en azından yasal yollara da başvurabilirdim. Epiclinic, adıyla alakalı olarak, klinikle de uzaktan yakından alakası yok. Başta da söylediğim gibi, burası bir güzellik salonudur bana kalırsa.

Sema Sema 3.407 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları