Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Epi Medica Gaziosmanpaşa Kırşehir İş Merkezi Şikayet

İlknur
26 Temmuz 2023 08:55
1.348

Gaziosmanpaşa Kırşehir İş merkezinde bulunan e** ve e** isimli şahısların işlettiği Epi Medica denen şikayetçi olduğumu beyan ediyorum. İş merkezinin önünden lazere bir bakın diye ısrar eden bir gençle kuruma çıktık ve h*** isimli bir çalışan bizi ikna etti. Yalan yanlış söyleyerek cihazlarını yanlış tanıtarak ve bunu inanılmaz iyi yapıyor yalan söyleyerek pazarlıyor ve gözümüzün önünde sürekli müşterilerle sorun yaşıyorlar. Sokakta 3 4 erkek ısrarla sizi her geçtiğinizde yukarı çıkartmaya çalışıyor. Kesinlikle saygısız, düzensiz, aşırı makyajlı ama eldivensiz ıslak mendille işlem yapan çalışanları, kötü prosedürleri sırf nasıl pazarlama yapıldığı duyulmasın diye aşırı sesli ortamı olan bir kurum. Şöyle düşünün 17:00'da randevunuz varsa saat 18:00'a kadar kargaşa içerisinde sıra kapmaya çalışarak işleminizi yaptırmaya çalışıyorsunuz. Ve müşterinin gözü önünde sesli şekilde tartışıyorlar. E** isimli şahıs doktor olduğunu iddia etti fakat doktorlukla uzaktan yakından alakası yok mezun belgesini bile göstermedi. Her gittiğinizde size sürekli sözleşme imzalatmaya ve ne olduğu belirsiz ürünleri satmaya çalışıyorlar ürünler internette bile yok ve kullanmazsak lazerin asla işe yaramayacağını söyleyip manipüle etmeye çalışıyor ve almazsanız da tersliyorlar.

Lazerleri vücudumda az olan kıl sıkıntımı arttırdı Alex cihaz dediler fakat alex olmadığını anladığımda geç oldu. O zaman bilgim aşırı azdı ve sonrasında bana gençlik aşısı verdiler bir durumdan dolayı parasını ödedim ve 5 tane daha kullanacağım ürün vardı fakat taşınmak zorunda kaldım ve aşılar için "ne zaman istersen kullanırsın" dediler. Taşınmama rağmen sürekli saygısız danışmanları arayıp randevu vermeye çalıştı aynı durumu defalarca anlattım ve bana "randevu hakkınız yandı gelmiyorsanız ödediğiniz parada yandı" tarzında bir konuşma yaptılar. Aynı şeyi teyzeme de uyguladılar. Ödediğim ücretin iadesini acilen talep ediyorum. Cihazı yanlış tanıttıklarına dair mesajlarımın ekran görüntüleri ödediğim ücretin ve uyguladıkları ürünlerinin belgeleri mevcut. Gerekli mercilere hem teyzem hem ben şikayetlerimizi bildirmekten geri durmayacağız.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Sevim

Bu merkezden bende mağduriyet yaşadım içerideki işlem yapan kişilerin tarzı tavrı çok şaşırtıcı ve inanılmaz yüksekte müzik çalıyor bunun sebebini gerçekten anlayamadım tuhaf tipli adamlar sürekli yukarı aşağı iniyor hiç güvenilir bir merkez değil burası acil denetlenmeli

Benzer Şikayet Yaz