08 Nisan 2013
Yorum Yap
#1731265

enza home Yastıklar Yanlış Teslim Edildi!

Yataş Enza'dan aldığım Taylor kanepenin önce yastıkları yanlış gönderildi. Turkuaz mavi istememe rağmen kahverengi yastık gönderildi. Aradan 1 hafta geçti yastıklarınızı yarın teslim edeceğiz dediler ama ne yastık getiren oldu ne de arayıp bilgi veren.Ayrıca kanepe sunta kadar sert.. İade etmek istediğimi belirttim iade hakkında herkes ben bilmiyorum ayaklarına yatıyor. Kurumsal çalışıyor gibi görünen, ama sevkiyat işini bile eline yüzüne bulaştıran bu firmadan şikayetçiyim.

Burcin 515 Okunma

Cevaplar

  • Burcin19 Nisan 2013

    13 nisanda gelecek olan servis yastıkların siparişini yeni vereceğini ve servis hizmetini de yastıklar geldiğinde alacağımı soyledi. Rica ediyorum bu kanepeyi benden alın.. Hem kanepeden hem de Yataş'ın hizmetinden memnun değilim.

  • Enza Home Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; bölge servisi tarafından 13 Nisan 2013 tarihinde servis hizmeti verilecektir. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler