23 Ocak 2015

enza home Ürünleri Çok Kalitesiz ve 4 Ayda Tamamını Teslim Alabildim

Fuaye Yataş Enza'dan 4 ay önce City köşe takımı ve Matt televizyon ünitesi ile masasının tamamının ödemesini peşin vermek suretiyle sipariş ettim. Aylar sonra alabildiğimiz takımın koltukları çökük, dolap kapağında kırık ve masanın her iki ayakta sorunlu geldi. Sehpa gelemedi. Koltuk değişimi kabul edilmedi ve hiç kullanmadan, teşhir ürünü gibi elden geçmiş koltukları almak durumunda kaldım.Koltuk yine çöktü, servise göndereceğim ama hala faturasını alamadım. Satışı yapan yerin umurunda değil. Bir parça ayrı duruyor, servisin bilgisinde ama hala getirip aparatını takmadılar. Yastıklar bir garip ama takan yok. Pişman oldum ama yapacak bir şey yok. Bu kadar fazla sorunu birarada yaşamamıştım.

Arzu 1.696 Okunma

Cevaplar

  • Arzu28 Şubat 2015

    Koltuklar tekrar servise alındı. Evdeki parcalarla arada yukseklik farkı oluşmuş şekilde geri geldi. Evdeki parçaların minder daha yüksek artık. Öyle bir sertleşmiş ki sanırım tekrar gitmesi gerekirse, çökmemesi için, tahta koyup gönderecekler. Fabrikasyon hatasını kabul etmeyecekler. Ya da artık bizim ürünümüz böyledir denmesini bekliyorum. Israrla minderleri basıp gönderiyorlar.

  • Enza Home Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön