18 Haziran 2015

enza home Teslimat Gecikti

Yataş'a ilişkin birçok şikayet olmasına rağmen, isme güvenip, safca bir iyimserlikle Enza Kartal'dan nisan ortasında mobilya aldık. Sözleşmede teslim tarihi mayıs ortası yazmasına rağmen, haziran başı gönderilebileceğini belirttiler. Tamam dedik, ödememizin tamamını yaptık. 1- Mayıs sonunda Kartal mağazayı aradık, fabrikaya teslimat talebinde bulunacaklarını belirttiler. 2- Birkaç gün sonra tekrar aradık, bildirmeyi unutmuşlar 3- Farklı günlerde tekrar tekrar aradık, mağaza yetkilisi dahil 4 farklı kişiden her biri diğerini çürüten yalanlar duyduk (araç bozuk, lojistikten haber bekliyoruz, döneceğiz ve hiçbirinden dönüş gelmedi. 4- Hala bekliyoruz. Bakalım ürünler ne kalitede gelecek.

Cüneyt 1.326 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt22 Haziran 2015

    Geçen hafta Enza Kartal yetkilisi bu hafta salı-çarşamba gibi gönderileceğini belirtmişti, çağrı merkezi ve mağaza tekrar arandı. Mağaza yetkilisi izinde, mağazanın 3458 numaralı yeni yalanı lojistiğin bu hafta çok yoğun olduğu ve haftaya o tarafa giden araç olursa gönderileceği. Lojistik, kendileriyle kimsenin görüşüp tarih alamadığı ulu bir şahsiyet olsa gerek. Balıkesir'e kamyonları dolduracak kadar yeni sipariş olması için ailecek dua ediyoruz. Bu arada teslimat adresi Marmara bölgesidir. Kuzey Irak ya da Suriye değil. Çağrı merkezinden alınan bilgi ise her zamanki gibi şikayetimizin kaydedildiği ve ilgilenildiği. Sanırım çağrı merkezi de cevapladığı ve kaydettiği çağrı başına prim alıyor. Müşterinin sorununun giderilmesi kapsam dışı. o konuyu Yataş bize şikayetimizi ilettiğimiz için teşekkür ederek kapatıyor. %100 müşteri memnuniyeti hedefliyorlarmış. Bu sözü sanırım başka bir firmadan duymuşlar.

  • Enza Home Temsilcisi18 Haziran 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön