14 Nisan 2015

enza home Teslim Edilmeyen Ürün!

İstanbul Ataşehir Enza Yataş mağazasından 28/02/2015 tarihinde Mersin'de yaşayan yakınım için oturma grubu satın aldım. Yaklaşık 1 ay süreceği söylenen teslimat henüz gerçekleşmedi. Bayi ile defalarca konuşmamıza rağmen bu alışveriş sorun haline dönüştü.İşin trajikomik tarafı 20 gün önce oturma grubunun üretildiği, aslında Kayseri fabrikasında hazır olduğu ancak nakil için beklediği bilgisi verildi. En son 10 gün önce, 11/04/2015 tarihinde teslim edileceği (hatta en son tarih olarak) tarafıma iletildi.Ne yazık ki 13/04/2015 günü itibariyle, 18/04/2015 günü müşteri olarak biz istersek teslim edileceği bilgisi verildi (aynı zamanda komikler). Benim için büyük bir utanç ve hüsran oldu.

Murat 1.761 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Nisan 2015

    Sorunum hala çözülmediği gibi, söz verdiğiniz telefon ile geri dönüş yapılmadı. Biraz önce aradığım çağrı merkezi sadece mağduriyetinizi biliyoruz dedi, yani ne olacak dediğimde sorunla ilgili en ufak bir çözüm işaretinin görünmediğini anladım. yazıklar olsun size. Kayseri fabrikada 20 gündür hazır olan bir ürünün Mersin Merkez'e gönderilememesi nasıl bir altyapı ile çalıştığınızı, yokluklar içerisinde hizmet vermeye çalıştığınızı göstermesi açısından tarafımdan büyük bir takdir almıştır.

  • Enza Home Temsilcisi14 Nisan 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön