05 Eylül 2013 #1992480

enza home Teşhir Ürünü Gönderimi!

Yataş Enza Home Masko'dan koltuk, yatak odası, yatak ve yemek odası aldık. Sandalyelerden bir tanesi teşhir ürünü olarak geldi ve yatak ile birlikte hediye edileceği söylenen alez gelmedi. İlgili mağaza müdürü, sandalyeyi yarın göndereceğini fakat alez için satışı yapan T*** hanımın evlilik izninden dönmesini beklememiz gerektiğini iletti.Ben hafta sonu T*** hanımı arayarak kendisine durumu izah etmiştim, depo hafta sonu kapalı pazartesi görüşelim dedi. Herhangi bir dönüş olmadığı için ben tekrar aradım. Üzücü, yetkili ağız ( mağaza müdürü M**** bey ) alez için T***'i beklememiz gerek gibi komik bir açıklama yapınca, yetkisiz ağzın ne diyeceğini çok merak ettim.

Devrim 322 Okunma

Cevaplar

  • Devrim24 Ekim 2013

    ataştan , bari yemek ve yatak odası ,atletik yatak , ve Crystal Plus koltuk ,aldım, satıcı kız böyle bir talebimiz olmamasına rağmen alez edileceğini söledi, bizde aa güzellmiş dedik.. ama alez hediyesi gelemdi , birçok kez maskoyu aramama rağmen , satıcı kız evlilik izninde yok onu beklememiz lazım, falan dediler , yaptığım alışverişten bin pişman oldum . aldığımız masanın da sandalyesi kullanılmış geldi , söledik , 2. geldi o da kullanılmış 3. de kullanılmamış sandalye geldi 2 ay sonra , bir özür bile dileyen olmadı , böyle şeyleri hergün almıyoruz , ve çok pişmanım. bundan sonra etrafımda ki hiç kimsenin yataşa bulaşmamasını sağlayacağım.

  • Enza Home Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön