22 Ağustos 2016

Yataş Satış Sonrası Şikayetlerimizle İlgilenilmiyor!

Yataş'tan satın aldığım 3 kapaklı dolabı, firmanın sevkiyat bölümü yanlış kurulum yapıp gitti ve buna yaptığım şikayete Yataş 1 aydır cevap vermiyor. Sevkiyat birimleri o kadar kötü çalışıyor ki asla muhatap bulamıyorsunuz.


Ne satın aldığınız mağaza, ne şikayetçi olduğunuz 444 0 987 iletişim hattı, ne genel müdürlük ne de kurumsal iletişimi. Sanayi Bakanlığı ve gazete aracılığı dahil her şekilde kendilerine ulaştım. Ya ilgileneceğiz deyip kapatıyorlar telefonu ya da 'Bizim yetki alanımız değil' diyorlar.


Kısacası Yataş'tan paranızı ödeyip satın alana kadar size gösterilen ilgi süper ama ürün satın aldıktan sonra siz tamamen 'çöp müşterisiniz'. Tüketici Hakem Heyeti'ne gitseniz de umurlarında bile değil bu durum. Asla ilgilenmiyorlar.

Burcu 490 Okunma

Cevaplar

  • Enza Home Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön