22 Ağustos 2016

Yataş Dolap Kapağı Düşmek Üzere!

2014 Kasım ayında yatak odası takımı aldım. Kısa bir süre sonra dolap kapağı bombe yapmaya başladı, sürgüler sökülmeye başladı. Dolap kapağı neredeyse raylarından kurutulup üstümüze düşecek fakat faturayı bulamadığım için firma garanti kapsamında hiçbir şey yapamayacağını iletiyor. Faturanın tarafıma teslim edildiğini hatırlamıyorum fakat elimdeki satış sözleşmesi ile firma faturayı bulabiliyor olmalıydı. Fakat bayinin el değiştirdiğini söyleyip kendilerinin bir şey yapamayacağını iletiyorlar.

Yataş'ın kendisini aradığımda yetkili biriyle görüşemiyorum. Görevli bayan fatura numaranız yoksa paralı işleme yönlendireyimden başka bir cümle bilmiyor. 8 aydır konuyla ilgili gelişme elde etmeye çalışıyorum. Yataş bayi devirleri konusunda kendini geliştirmeli, bu tarz güvenlik riski teşkil eden hatalara daha duyarlı olmalı. Bir daha Yataş'tan ürün alacağımı sanmıyorum.

Cansu 500 Okunma

Cevaplar

  • Enza Home Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön